aanleg extra rijstroken over een traject van 63 km
33 km
extra hoge geluidschermen en geluidreducerend asfalt
Heb ik last van de werkzaamheden?
Tijdens de werkzaamheden kunt u te maken krijgen met verkeershinder, zoals tijdelijke rijbaanversmallingen of extra reistijd. Ook kunt u overlast ervaren door bouwhinder zoals geluidoverlast of trillingen. Rijkswaterstaat doet er alles aan om overlast te beperken en de omgeving bereikbaar te houden. Kijk voor actuele informatie over hinder bij voorkeur op de website van het Online Bezoekerscentrum.
Wilt u meer weten over de weguitbreiding tussen Schiphol, Amsterdam en Almere (SAA)? Op het online bezoekerscentrum vertellen we verhalen over de werkzaamheden. Waarom zijn ze nodig, hoe voert Rijkswaterstaat ze uit en wat is de status ervan?
Het programma Schiphol-Amsterdam-Almere (SAA) is het grootste wegenprogramma van de komende 10 jaar. Het bestaat uit 5 projecten. De extra rijstroken op de A10-Oost/A1 Diemen, het 1e project van de weguitbreiding, zijn inmiddels in gebruik genomen. Het project A1/A6 Diemen-Almere Havendreef is eind 2018 volledig afgerond: de infrastructuur, de natuurcompensatie, de landschappelijke inrichting en de opruimwerkzaamheden zijn klaar.