Updates NAVO-top

NAVO-top 2025: gevolgen voor het verkeer

Gepubliceerd op: 22 juni 2025, 20.48 uur

In deze nieuwsfeed leest u de laatste updates over de gevolgen voor het verkeer vanwege de NAVO-top. Om de wereldleiders en hun delegaties tussen Schiphol en Den Haag te vervoeren, zijn er meerdere wegen in de Randstad geheel of gedeeltelijk afgesloten. Deze maatregelen kunnen zorgen voor veel extra files en vertraging tussen zondagmiddag 22 juni tot vrijdag 27 juni.

Oproep: mijd de Randstad, werk als het kan thuis of neem het openbaar vervoer. 

Wilt u weten wat de gevolgen zijn op gemeentelijke of provinciale wegen? Kijk dan op de website van de betreffende gemeente of provincie.

  • Vooralsnog verloopt de ochtendspits zonder grote vertragingen, op enkele incidenten na. Vanwege de #NAVOtop verwachten we vanmiddag, dinsdag en woensdag de meeste drukte. Pas je reisgedrag aan en check RWSverkeersinfo.nl als je toch de weg op moet in de Randstad.

    Rijkswaterstaat Verkeersinformatie (@rwsverkeersinfo.nl) 2025-06-23T06:03:38.927Z