Projectenoverzicht wegen
Hieronder staat een overzicht van alle actuele wegenprojecten die in opdracht van Rijkswaterstaat worden uitgevoerd.
Er zijn 97 projecten gevonden.
Rijkswaterstaat werkt aan de nieuwe Botlekbrug. Ook goederentreinen en het langzaam verkeer kunnen de brug inmiddels gebruiken.

We werken aan de weg in Noord-Brabant en Limburg, zodat de snelwegen van goede kwaliteit blijven.

We renoveren en vervangen in Noord-Holland de komende jaren veel infrastructuur. Ook voeren we op verschillende wegen groot onderhoud uit.

In Oost-Nederland, provincies Gelderland en Overijssel, zijn verschillende projecten gepland om de regio bereikbaar te houden. Zo renoveren en vervangen we tunnels, bruggen en viaducten.

Gevelisolatieonderzoek stelt vast wat het geluidniveau in woningen is door verkeer op rijkswegen, het spoor en luchthavens. Lees meer.

We werken veel aan de weg en op het water. Dat geeft hinder in het verkeer en in de scheepvaart. Met hinderaanpak proberen we die zoveel mogelijk te beperken.

In 2025 renoveert en vervangt Rijkswaterstaat veel infrastructuur in en rond Amsterdam, vanwege de slechte staat. Er vinden dan veel werkzaamheden plaats.

In Midden-Nederland zijn verschillende projecten gepland om de regio bereikbaar te houden. Zo renoveren en vervangen we tunnels, bruggen en viaducten.

Rijkswaterstaat breidt de A1 Oost uit voor een goede doorstroming tussen economisch belangrijke gebieden in binnen- en buitenland.

Rijkswaterstaat zorgt met het Meerjarenprogramma Geluidsanering (MJPG) dat omwonenden van snelwegen minder geluidoverlast ondervinden.
