Slaakbrug (N257): volledige afsluiting: 28 - 30 mei 2026
Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de opleggingen van de Slaakbrug (N257). Van donderdag 28 mei 21.00 tot en met vrijdag 29 mei 2026 23.59 uur. Indien nodig zal tot zaterdag 30 mei 23.59 uur een reserve moment zijn. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn afgesloten voor het verkeer.
Omleidingen Slaakbrug
Tijdens de afsluiting wordt al het verkeer, met uitzondering van fietsers en voetgangers, omgeleid via de Vossemeersebrug. Houd rekening met ongeveer 4 minuten extra reistijd.
Onderhoud bruggen Schelde-Rijnkanaal
De werkzaamheden maken deel uit van het onderhoud aan meerdere bruggen over het Schelde-Rijnkanaal. Met dit onderhoud verlengen we de levensduur van de brug en blijft deze veilig en beschikbaar tot aan het geplande groot onderhoud in de toekomst.
Meer informatie werkzaamheden Slaakbrug
Voor de actuele planning van de werkzaamheden raadpleegt u onze projectpagina Schelde-Rijnkanaal: onderhoud Slaakbrug.