A1: afsluitingen tussen Oldenzaal-Zuid en de Duitse grens; 22 september - 1 oktober 2025
Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de A1 tussen maandag 22 september en woensdag 1 oktober. In verband met de werkzaamheden is de A1 op verschillende momenten afgesloten tussen Oldenzaal-Zuid en de Duitse grens. Houd rekening met extra reistijd van 10 tot 25 minuten.
Werkzaamheden A1
De werkzaamheden bestaan uit het onderhoud en, waar nodig, het vervangen van asfalt. Ook worden op het vernieuwde wegdek markeringen aangebracht. Zo blijft de A1 in goede staat en kunnen mensen en goederen ook in de toekomst vlot en veilig hun bestemming bereiken.
Afsluiting A1
De werkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd. Dat betekent dat steeds een deel van de A1 tussen Oldenzaal-Zuid en de Duitse grens is afgesloten. Verschillende op- en afritten zijn ook afgesloten.
- Tussen oprit De Lutte (34) en de Duitse grens is er een afsluiting in oostelijke richting van maandag 22 september 20.00 tot dinsdag 23 september 05.00 uur.
- Tussen de Duitse grens en afrit De Lutte (34) is er een afsluiting in westelijke richting dinsdag 23 september 20.00 tot woensdag 24 september 05.00 uur.
- Tussen oprit De Lutte (34) en afrit Oldenzaal-Zuid (33) is er een afsluiting in westelijke richting van woensdag 1 tot vrijdag 3 oktober, dagelijks van 20.00 tot 05.00 uur.
Omleidingsroutes A35, N35 en A31
Weggebruikers worden lokaal omgeleid of via A35, N35 en A31 (Duitsland). Borden langs en boven de weg geven de omleidingsroutes aan. Houd rekening met extra reistijd van 10 tot 25 minuten.
Meer informatie
Actuele informatie over afsluitingen en omleidingen is te vinden op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie of neem contact met ons op.