Ontmoet Rijkswaterstaat

Wil je Rijkswaterstaat ontmoeten en meer te weten komen over ons en ons werk? Kom dan (digitaal) langs bij een van de evenementen die we organiseren of waar we aan deelnemen. Op deze pagina staat een overzicht waar en wanneer je ons kunt ontmoeten. Staan hieronder geen items? Dan is er op dit moment niks gepland.

Agenda

Waar ontmoet je Rijkswaterstaat?
3
februari

We gaan het vaste deel van de Haringvlietbrug vernieuwen. Tot en met 2 maart 2026 is het mogelijk om jouw mening te geven op het voornemen van de minister van Infrastructuur en Waterstaat.

Tijdens deze inloopavond kun je in gesprek met projectteamleden over de verkenning, vragen stellen en je laten informeren over het proces. Kom langs!

Locatie: Recreatiecentrum De Staver, Olympiaweg 32, Sommelsdijk

Lees meer over de vernieuwing van de Haringvlietbrug (A29)

5
februari

Op donderdag 5 februari 2026 is er een webinar over de werkzaamheden aan de Brug over de Noord en de Papendrechtse Brug. Deze werkzaamheden vinden plaats vanaf 13 februari (Brug over de Noord) en vanaf 17 juli (Papendrechtsebrug).

We gaan het hebben over wat er precies gebeurt tijdens de werkzaamheden en welke invloed die hebben op het verkeer. Ook bespreken we de planning van de renovaties van de Noordtunnel, Drechttunnel en Verkeersbrug Dordrecht.

Locatie: Online

Meld je aan voor de webinar

11
februari

Op woensdag 11 februari is er een inloopavond over de werkzaamheden die we uitvoeren aan brug Uitwellingerga. Tijdens deze avond krijg je informatie over de planuitwerkingsfase en het vervolg van het project Hoofdvaarweg Lemmer-Delfzijl: vervanging brug Uitwellingerga.

Ook leggen we de twee varianten uit die we nu aan het onderzoeken zijn. Ten slotte horen we natuurlijk graag welke ideeën, aandachtspunten en zorgen je wilt meegeven aan ons.

Locatie: MFC It Harspit, P. Walmastrjitte 8A, Oppenhuizen

Lees meer over de inloopavond

16
februari

Op maandag 16 februari is er een inloopavond over de werkzaamheden die we uitvoeren aan brug Spannenburg. Tijdens deze avond krijg je informatie over de planuitwerkingsfase en het vervolg van het project Hoofdvaarweg Lemmer-Delfzijl: vervanging brug Spannenburg.

Ook leggen we de twee varianten uit die we nu aan het onderzoeken zijn. Ten slotte horen we natuurlijk graag welke ideeën, aandachtspunten en zorgen je wilt meegeven aan ons.

Locatie: Dorpshuis ’t Spantsje, ’t Foarfjild 10, Tjerkgaast

Lees meer over de inloopavond

18
februari

Op woensdag 18 februari is er een inloopavond over de werkzaamheden die we uitvoeren aan brug Oude Schouw. Tijdens deze avond krijg je informatie over de planuitwerkingsfase en het vervolg van het project Hoofdvaarweg Lemmer-Delfzijl: vervanging brug Oude Schouw.

Ook leggen we de twee varianten uit die we nu aan het onderzoeken zijn. Ten slotte horen we natuurlijk graag welke ideeën, aandachtspunten en zorgen je wilt meegeven aan ons.

Locatie: MFC it Kattehûs, Rijksweg 180, Irnsum

Lees meer over de inloopavond

Onderliggende pagina's