A32: nachtafsluitingen in juli 2026
Rijkswaterstaat voert in de maand juli onderhoud uit aan de A32. De werkzaamheden vinden plaats in meerdere nachten en op verschillende trajecten tussen Steenwijk, Havelte en Meppel.
Tijdens deze nachten zijn de rijbanen afgesloten en wordt het verkeer omgeleid. Houd rekening met extra reistijd tot maximaal 15 minuten.
Werkzaamheden A32
De werkzaamheden zijn onderdeel van regulier onderhoud om de weg veilig en in goede staat te houden. Daarbij worden de bestaande asfaltlagen verwijderd en vervangen door nieuw asfalt.
Na het aanbrengen van het nieuwe wegdek worden ook de wegmarkeringen opnieuw aangebracht. De werkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd in de avond en nacht om hinder overdag te beperken.
Planning en hinder A32
Zuidelijke richting (A32)
- Van maandag 6 juli 20.00 tot dinsdag 7 juli 05.00 uur afsluiting op de A32 tussen Steenwijk-Noord (7) en Steenwijk (6)
- Van dinsdag 7 juli 20.00 tot woensdag 8 juli 05.00 uur afsluiting op de A32 tussen Steenwijk-Zuid (5) en Meppel-Noord (3)
- Van woensdag 8 juli 20.00 tot donderdag 9 juli 05.00 uur afsluiting op de A32 tussen Steenwijk-Zuid (5) en Havelte (4)
Noordelijke richting (A32)
- Van maandag 13 juli 20.00 tot dinsdag 14 juli 05.00 uur en dinsdag 14 juli 20.00 tot woensdag 15 juli 05.00 uur afsluiting op de A32 tussen Meppel (2) en Havelte (4)
- Van woensdag 15 juli 20.00 tot donderdag 16 juli 05.00 uur afsluiting op de A32 tussen Havelte (4) en Steenwijk (6)
Omleiding en reistijd A32
Verkeer tussen Zwolle en Herenveen wordt omgeleid via de A7 en de A6. Gele borden langs en boven de weg geven de lokale omleidingsroutes aan.
Houd rekening met een extra reistijd van maximaal 15 minuten. Check voor vertrek de actuele verkeersinformatie via de website vanAnaarBeter of een navigatie-app.
Heeft u vragen of opmerkingen, neem dan contact met ons op.