A2 tussen Eindhoven en Weert 1 weekend dicht; 24 - 27 april 2026
In het weekend van 24 tot 27 april 2026 werkt Rijkswaterstaat aan de A2. De weg is dan dicht tussen Eindhoven en Weert richting Maastricht. Houd rekening met maximaal 30 minuten extra reistijd.
Wanneer is de A2 dicht?
Van vrijdag 24 april 22.00 tot maandag 27 april 05.00 uur.
Wat is afgesloten?
- De A2 tussen Eindhoven (knooppunt Leenderheide) en Weert richting Maastricht
- Alle tussenliggende op- en afritten
- Parkeerplaats ’t Haasje en aangrenzend tankstation
Omleidingen afsluiting A2
Volg de gele borden langs de weg:
- Vanuit Leenderheide en Eindhoven (richting Maastricht/Weert en Maarheeze): via de A67 en de A73
- Lokaal verkeer: ter plaatse omgeleid.
Waarom deze werkzaamheden?
We voeren groot onderhoud uit aan de A2. Het gaat onder meer om vervanging van rijstroken, vluchtstroken, een weefvak en een oprit. Er wordt ook gewerkt aan verschillende viaducten en vangrails. Dankzij dit onderhoud blijft de weg veilig en kan het verkeer goed doorrijden.
Veiligheid staat voorop
We werken dagelijks aan veilig en vlot verkeer. Wegwerkers en weginspecteurs zetten zich hier dag en nacht voor in. Weggebruikers kunnen bijdragen aan de veiligheid door de borden te volgen en zich aan de snelheid te houden.
Meer informatie A2
Heeft u vragen of opmerkingen? Kijk dan op de pagina Onderhoud wegen Noord-Brabant en Limburg of neem contact met ons op.