Werkzaamheden

A15: parallelbaan richting Rotterdam dicht; 16 - 19 januari 2026

Gepubliceerd op: 14 januari 2026, 10.34 uur

Van vrijdag 16 januari 21.00 tot maandag 19 januari 05.00 uur is de parallelbaan van de A15 richting Rotterdam tussen oprit Hoogvliet (17) en knooppunt Benelux dicht. Ook de verbindingsweg naar de A4 (Beneluxtunnel) is dicht.

Rijkswaterstaat voert regulier onderhoud uit. Het verkeer wordt tijdens de afsluiting omgeleid en moet rekening houden met extra reistijd van 5 tot 10 minuten.

Afsluiting A15

De parallelbaan van de A15 richting Rotterdam tussen oprit Hoogvliet (17) en knooppunt Benelux, inclusief de verbindingsweg naar de A4 (Beneluxtunnel), is dicht van vrijdag 16 januari 21.00 tot maandag 19 januari 05.00 uur.

Mocht door omstandigheden deze afsluiting niet door kunnen gaan is er een reservedatum: vrijdag 6 februari 21.00 tot maandag 9 februari 05.00 uur.

Omleidingen A24, A20, A15 en A16

(Doorgaand) verkeer richting Den Haag en Rotterdam-Noord wordt omgeleid via de A24 (e-TOL) en A20 of via de A15 en A16. Omleidingen worden aangegeven met gele borden. Verkeer moet rekening houden met 5 tot 10 minuten extra reistijd.

Hinder op uw route?

Check voor vertrek de hinder op snelwegen en diverse N-wegen van Rijkswaterstaat.

Zoek op route of wegnummer

Advies aan weggebruikers

  • Stel als het kan uw reis uit, werk zoveel mogelijk thuis als het kan, reis buiten de spits of reis samen.
  • Plan uw reis goed en raadpleeg voor vertrek de actuele verkeersinformatie.
  • Houd rekening met extra reistijd.
  • Pas, indien mogelijk, uw reisgedrag aan om vertraging door werkzaamheden te vermijden.
  • Volg de aanwijzingen en omleidingsroutes op de digitale informatiepanelen en gele borden, boven en langs de weg.

Groot onderhoud A15 Maasvlakte - Vaanplein 2026 en 2027

Naast het regulier onderhoud is het asfalt op de A15 tussen Maasvlakte en Vaanplein toe aan vervanging. Het risico op spoedreparaties neemt toe. Daarom vervangen we tot en met 2027 het asfalt op verschillende plekken. Wanneer dit is, vindt u op de projectpagina A15: onderhoud Maasvlakte - Vaanplein.

Vaststaan of meebewegen

We werken de komende jaren aan veel wegen, bruggen, tunnels en viaducten. Wilt u tijdens werkzaamheden slimmer reizen en hinder vermijden? Bereid u dan goed voor. Kijk op de website van Zuid-Holland Bereikbaar voor een overzicht van grote werkzaamheden in Zuid-Holland en voor inspiratie, acties en tips om slimmer en duurzamer te reizen.

Ook werkgevers of logistiek ondernemers kunnen hier terecht voor tips over mobiliteit, regelingen en efficiƫntere logistiek. Zo houden we de komende jaren met elkaar Zuid-Holland in beweging.

Meer informatie werkzaamheden A15

Kijk voor meer informatie over werkzaamheden op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie of op de website van vanAnaarBeter. Heeft u vragen of opmerkingen over deze werkzaamheden, neem dan contact met ons op.