A27: dicht tussen St. Annabosch en Breda-Noord; 22 - 25 augustus en 29 augustus - 1 september 2025
Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de A27. Hierdoor is de A27 tussen knooppunt St. Annabosch en afrit Breda-Noord (16) in de richting van Utrecht afgesloten van vrijdag 22 augustus 2025 21.00 tot maandag 25 augustus 05.00 uur en van vrijdag 29 augustus 21.00 tot maandag 1 september 05.00 uur.
In verband met de werkzaamheden zijn de tussenliggende op- en afritten dicht. Weggebruikers dienen door de omleidingen rekening te houden met een extra reistijd van ongeveer 15 minuten.
Afsluitingen A27
De A27 is van vrijdag 22 tot maandag 25 augustus en van vrijdag 29 augustus tot maandag 1 september van 21.00 tot 05.00 uur dicht. Het gaat om het stuk tussen knooppunt St. Annabosch en afrit Breda-Noord (16) richting Utrecht.
De volgende tussenliggende op- en afritten zijn tijdens de werkzaamheden dicht:
- op- en afrit Breda (15)
- afrit Breda-Noord (16)
Omleidingsroutes A27
Het verkeer richting Gorinchem/Utrecht wordt via de A58 en A16 (richting Breda) omgeleid.
Gele borden geven ter plaatse informatie over de werkzaamheden en verkeersmaatregelen.
Weersgevoelige werkzaamheden
Werkzaamheden zijn weersgevoelig. Bij slecht weer kunnen de werkzaamheden mogelijk geen doorgang vinden en worden ze opnieuw ingepland.
Regulier onderhoud A27
Deze werkzaamheden vallen onder het onderhoudscontract dat Rijkswaterstaat laat uitvoeren. Het betreft onderhoud dat wegennet, viaducten, bruggen en tunnels nodig hebben, zoals asfaltering, vervangen van voegovergangen en onderhoud aan de vangrail. Met als doel een vlotte en veilige doorstroming voor de weggebruiker.
Wegwerkzaamheden: veiligheid voorop
We werken dagelijks aan vlot en veilig verkeer. Daarvoor zetten wegwerkers en onze weginspecteurs zich dag en nacht in. Veiligheid staat hierbij voorop. Ook u kunt als weggebruiker een bijdrage leveren aan de veiligheid van wegwerkers en uzelf: volg de aanwijzingen en respecteer de snelheidslimiet.
Meer informatie werkzaamheden A27
Heeft u vragen of opmerkingen over de werkzaamheden? Kijk op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie of neem contact met ons op.