A2: nachtafsluitingen Het Vonderen - Born - Urmond; 4 - 8 mei 2026
Rijkswaterstaat voert van 4 tot 8 mei 2026 werkzaamheden uit aan de A2 ter hoogte van Born voor de verbreding van de A2. Hierdoor zijn er nachtafsluitingen tussen Born en Het Vonderen en tussen Urmond en Born nodig, telkens in één richting. Houd rekening met een extra reistijd van ongeveer 10 minuten.
Het gaat om verschillende werkzaamheden aan het verkeersmanagementsysteem.
Afsluitingen A2
- De A2 tussen oprit Born (47) en knooppunt Het Vonderen richting Eindhoven is afgesloten van maandag 4 mei 21.00 tot dinsdag 5 mei 05.00 uur.
- De A2 tussen oprit St Joost (44) en afrit Born (47) richting Maastricht is afgesloten van dinsdag 5 mei 21.00 tot woensdag 6 mei 05.00 uur.
- De A2 tussen oprit Urmond (48) en afrit Born (47) richting Eindhoven is afgesloten van woensdag 6 mei 21.00 tot donderdag 7 mei 05.00 uur.
- De A2 tussen oprit Born (47) en afrit Urmond (48) richting Maastricht is afgesloten van donderdag 7 mei 21.00 tot vrijdag 8 mei 05.00 uur.
Gele borden ter plaatse geven de verkeersmaatregelen aan.
Weersgevoelige werkzaamheden
Onderhoudswerkzaamheden zijn weersgevoelig. Bij slecht weer kunnen de werkzaamheden mogelijk geen doorgang vinden en worden ze opnieuw ingepland.
A2: wegverbreding Het Vonderen - Kerensheide (A2VK)
De A2 tussen Het Vonderen en Kerensheide krijgt de komende jaren een extra rijstrook per rijrichting (van 2x2 rijstroken met spitsstrook nu, naar 2x3 rijstroken met vluchtstrook in de toekomst). Met deze wegverbreding wordt de robuustheid van het netwerk op dit deel van de A2 verbeterd.
De snelweg is maximaal beschikbaar waardoor een betrouwbare verkeersafwikkeling mogelijk wordt. Ook zorgt de verbreding voor betere doorstroming, hogere verkeersveiligheid, minder sluipverkeer in de regio en positieve effecten op de economische ontwikkeling van Limburg.
Meer informatie werkzaamheden A2
Heeft u vragen of opmerkingen over deze werkzaamheden, neem dan contact met ons op.