Werkzaamheden

A17: ’s nachts dicht tussen Oud Gastel-Borchwerf en knooppunt Noordhoek; 1 - 2 oktober 2025

Gepubliceerd op: 29 september 2025, 13.21 uur

Rijkswaterstaat voert in Noord-Brabant onderhoud uit aan de A17. Hierdoor is de A17 deels in oktober 2025. Houd rekening met extra reistijd.

Afsluiting A17

De A17 is tussen oprit Oud Gastel-Borchwerf (21) en knooppunt Noordhoek richting Rotterdam van woensdag 1 oktober 21.00 tot donderdag 2 oktober 05.00 uur. 

Omleidingsroutes A17

Gele borden geven ter plaatse informatie over de verkeersmaatregelen en omleidingsroutes.

Hinder op uw route?

Check voor vertrek de hinder op snelwegen en diverse N-wegen van Rijkswaterstaat.

Zoek op route of wegnummer

Weersgevoelige werkzaamheden

Werkzaamheden zijn weersgevoelig. Bij slecht weer kunnen de werkzaamheden mogelijk niet doorgaan en worden ze opnieuw ingepland.

Regulier onderhoud

Deze werkzaamheden vallen onder het onderhoudscontract dat we laten uitvoeren. Het gaat om regulier onderhoud dat wegennet, viaducten, bruggen en tunnels periodiek nodig hebben, zoals asfaltering, vervangen van voegovergangen maaiwerkzaamheden, snoeiwerkzaamheden, asfalt reinigen en onderhoud aan de vangrail. Met als doel een vlotte en veilige doorstroming voor de weggebruiker.

Wegwerkzaamheden: veiligheid voorop

We werken dagelijks aan vlot en veilig verkeer. Daarvoor zetten wegwerkers en onze weginspecteurs zich dag en nacht in. Veiligheid staat hierbij voorop. Ook u kunt als weggebruiker een bijdrage leveren aan de veiligheid van wegwerkers en uzelf: volg de aanwijzingen en respecteer de snelheidslimiet.

Meer informatie werkzaamheden A17

Heeft u vragen of opmerkingen over de werkzaamheden? Kijk op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie of neem contact met ons op.