A4 ’s nachts dicht tussen knooppunten Zoomland en Markiezaat; 12 - 13 juni 2025
Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de A4. Hierdoor is de A4 tussen knooppunt Zoomland en knooppunt Markiezaat afgesloten van donderdag 12 juni 21.00 tot vrijdag 13 juni 05.00 uur. Houd rekening met extra reistijd.
Afsluitingen A4
De A4 is dicht tussen knooppunt Zoomland en knooppunt Markiezaat in de richting van België van donderdag 12 juni 21.00 tot vrijdag 13 juni 05.00 uur.
- afrit Bergen op Zoom-Oost (27)
- op- en afrit Bergen op Zoom (28)
- op- en afrit Bergen op Zoom-Zuid (29)
- op- en afrit Hoogerheide (30)
Omleidingsroutes A4
Gele borden geven ter plaatse informatie over de werkzaamheden en verkeersmaatregelen.
Weersgevoelige werkzaamheden
Werkzaamheden zijn weersgevoelig. Bij slecht weer kunnen de werkzaamheden mogelijk niet doorgaan en worden ze opnieuw ingepland.
Regulier onderhoud
Deze werkzaamheden vallen onder het onderhoudscontract dat we laten uitvoeren. Het gaat om regulier onderhoud dat wegennet, viaducten, bruggen en tunnels terugkerend nodig hebben, zoals asfaltering, vervangen van voegovergangen maaiwerkzaamheden, snoeiwerkzaamheden, asfalt reinigen en onderhoud aan de vangrail. Met als doel een vlotte en veilige doorstroming voor de weggebruiker.
Wegwerkzaamheden: veiligheid voorop
We werken dagelijks aan vlot en veilig verkeer. Daarvoor zetten wegwerkers en onze weginspecteurs zich dag en nacht in. Veiligheid staat hierbij voorop. Ook u kunt als weggebruiker een bijdrage leveren aan de veiligheid van wegwerkers en uzelf: volg de aanwijzingen en respecteer de snelheidslimiet.
Meer informatie werkzaamheden A4
Heeft u vragen of opmerkingen over de werkzaamheden? Kijk op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie of neem contact met ons op.