Werkzaamheden

Rijstraat in Sittard-Geleen dicht; 20 april - 26 juni 2026

Gepubliceerd op: 7 april 2026, 11.21 uur

Van 20 april tot 26 juni 2026 is de Rijstraat in Sittard-Geleen afgesloten. We verleggen de Rijstraat om plaats te maken voor de nieuwe A2. Fietsers worden tijdens de werkzaamheden omgeleid.

Voor de verbreding van de A2 tussen Het Vonderen en Kerensheide schuift de Rijstraat ongeveer 40 m op. Op de plek waar de weg nu ligt, komt straks de snelweg. In 2025 is de aansluiting op de Sittarderweg al aangepast, nu verplaatsen we ook de rest van de Rijstraat. Daarbij verlengen we de betonnen duiker in de Honsbeek.

In opdracht van de gemeente Sittard-Geleen knappen we ook een extra stuk van de Rijstraat op. Daarnaast komt er een tractorsluis. Zo blijft de weg afgesloten voor auto’s en alleen toegankelijk voor landbouwverkeer.

Afsluiting Rijstraat

De Rijstraat is afgesloten van maandag 20 april 07.00 tot vrijdag 26 juni 16.00 uur.

Verkeersmaatregelen

Tijdens de werkzaamheden worden fietsers omgeleid. De omleidingsroutes staan aangegeven met gele borden langs de weg. Met de eigenaren van de landbouwpercelen zijn aparte afspraken gemaakt over de bereikbaarheid van hun percelen.

Meer informatie werkzaamheden A2

Actuele informatie over afsluitingen en omleidingen is te vinden op de projectwebsite A2 Het Vonderen - Kerensheide en de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie.

Heeft u vragen of opmerkingen over deze werkzaamheden, neem dan contact met ons op.