Werkzaamheden

A50: afsluiting tussen oprit Eerde en afrit Veghel; 16 - 17 augustus 2025

Gepubliceerd op: 8 augustus 2025, 10.03 uur

Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de A50. Hierdoor is de A50 afgesloten tussen oprit Eerde (10) en afrit Veghel (11) in de richting van Nijmegen in augustus 2025. Houd rekening met extra reistijd.

Afsluitingen A50

De A50 is dicht tussen oprit Eerde (10) en afrit Veghel (11) richting Nijmegen van zaterdag 16 augustus 21.00 tot zondag 17 augustus 09.00 uur.

Oprit Eerde (10) is richting Nijmegen dicht van zaterdag 16 augustus 21.00 tot zondag 17 augustus 13.00 uur.

Hinder op uw route?

Check voor vertrek de hinder op snelwegen en diverse N-wegen van Rijkswaterstaat.

Zoek op route of wegnummer

Omleidingsroutes afsluitingen A50

Gele borden geven ter plaatse informatie over de werkzaamheden en verkeersmaatregelen.

Weersgevoelige werkzaamheden

Werkzaamheden zijn weersgevoelig. Bij slecht weer kunnen de werkzaamheden mogelijk niet doorgaan en worden ze opnieuw ingepland.

Regulier onderhoud A50

Deze werkzaamheden vallen onder het onderhoudscontract dat we laten uitvoeren. Het gaat om onderhoud dat wegennet, viaducten, bruggen en tunnels nodig hebben, zoals asfaltering, vervangen van voegovergangen en onderhoud aan de vangrail. Met als doel een vlotte en veilige doorstroming voor de weggebruiker.

Wegwerkzaamheden: veiligheid voorop

We werken dagelijks aan vlot en veilig verkeer. Daarvoor zetten wegwerkers en onze weginspecteurs zich dag en nacht in. Veiligheid staat hierbij voorop. Ook kunt u als weggebruiker een bijdrage leveren aan de veiligheid van wegwerkers en uzelf: volg de aanwijzingen en respecteer de snelheidslimiet.

Meer informatie werkzaamheden A50

Heeft u vragen of opmerkingen over de werkzaamheden, neem dan contact met ons op.