Aanvragen A2 Minder Hinder Proefpas
Als u voldoet aan de onderstaande voorwaarden kunt u in aanmerking komen voor een A2 Minder Hinder Proefpas.- U rijdt ten minste driemaal per week in de spits over de A2 in Midden Limburg (traject A2 Wessem en A2 Kerensheide richting Maastricht of Parkstad of vice versa en elke bestemming daartussen of verder) naar uw werk;
- Uw werkgever kan uw reisgedrag bevestigen;
- U heeft de voorgaande zes maanden géén NS- of OV-abonnement gehad.
Voldoet u aan bovenstaande eisen dan kunt u een aanvraag voor de A2 Minder Hinder Proefpas indienen. Het Servicecenter A2 Minder Hinder zal uw aanvraag vervolgens nog aan een aantal criteria toetsen. Een voorbeeld van die criteria is de controle bij de NS of op het beoogde traject voldoende capaciteit beschikbaar is om een trajectkaart uit te kunnen geven.
Hier kunt u direct een A2 Minder Hinder Proefpas aanvragen.
Binnen vijf werkdagen na ontvangst van uw aanvraag ontvangt u een mail met daarin een overeenkomst, forensverklaring en Algemene Voorwaarden. Deze moet worden uitgeprint en ondertekend retour worden gestuurd naar het antwoordnummer van het Servicecenter A2 Minder Hinder.
Als wordt voldaan aan alle voorwaarden, ontvangt u de pas binnen 10 werkdagen bij u thuis. De uiterste ingangsdatum van van de proefpas 1 december 2012. Voor de vervolgpas is dat 1 september 2012.
