Oude Maaspad bij Botlekbrug dicht; 11-14 mei
09-05-2012
Het Oude Maaspad bij de Botlekbrug is afgesloten van vrijdag 11 mei 20:00 tot maandag 14 mei 05.00 uur. Rijkswaterstaat laat dan palen heien voor de bouw van een van de pijlers van de nieuwe Botlekbrug. De werkzaamheden worden uitgevoerd aan de westzijde van de Oude Maas. Deze vinden ook ’s nachts plaats. Ter plaatse wordt een omleidingsroute ingesteld.
Het werk wordt gedurende het weekend uitgevoerd om de hinder voor het verkeer van het Oude Maaspad gedurende de werkweek te beperken.
Ontheffing gemeente
De werkzaamheden en het geluid dat daardoor ontstaat, is afgestemd met de gemeente. Bij onze werkwijze proberen wij de hinder voor omwonenden altijd zoveel mogelijk te beperken, bijvoorbeeld door het toepassen van geluidsarmere heiblokken. Ondanks dat kunnen wij niet voorkomen dat u mogelijk toch hinder van onze werkzaamheden ondervindt. Hiervoor vragen wij uw begrip.
Verbreding A15
De sloop- en bouwwerkzaamheden worden uitgevoerd in het kader van het A15 MaVa-project: de verbreding van rijksweg A15 tussen de Maasvlakte en het Vaanplein. De werkzaamheden in het Botlekgebied betreffen het bouwen van een nieuwe beweegbare Botlekbrug en het realiseren van nieuwe viaducten over de westelijke en oostelijke toeritten van de Botlektunnel.
Daarnaast worden er westelijke en oostelijke brugopritten gemaakt en zal het Digna Johanna Viaduct worden gesloopt. Projectuitvoerder is A-Lanes A15 (Ballast Nedam, John Laing, Strabag, Strukton). Opdrachtgever is Rijkswaterstaat.
A-Lanes A15 werkt op basis van een strakke planning. Toch kan het gebeuren dat door onvoorziene omstandigheden de werkzaamheden langer of korter duren of op een ander moment plaatsvinden. Bij slechte weersomstandigheden kunnen de werkzaamheden worden uitgesteld. De meest actuele informatie over het project staat hier.
Meer informatie
Voor algemene vragen over de werkzaamheden of de verbreding van de A15 kan men contact opnemen met het gratis telefoonnummer van Rijkswaterstaat: 0800-8002 (bereikbaar van 06.00-22.30 uur). Voor specifieke vragen of klachten over de werkzaamheden buiten deze uren, kunt u bellen met telefoonnummer: 010-7147570.
Verder kunt u voor meer informatie over het A15 MaVa-project en verkeersmaatregelen kijken op www.rijkswaterstaat.nl/a15mava en Van A naar Beter.
