A2: afrit Vinkeveen (nr 4) richting Utrecht afgesloten; 20 april
18-04-2011 | Utrecht | persbericht
Van woensdag 20 april van 20:00 uur tot 23:30 uur is afrit Vinkeveen (afrit 4) op de A2, Amsterdam richting Utrecht, afgesloten voor verkeer.
De afsluiting is noodzakelijk wegens het herstellen van de geleiderail.
Omleiding
Verkeer met bestemming Vinkeveen wordt omgeleid via afrit Breukelen (afrit 5), omleidingsroute 8. De omleidingen worden ter plaatse aangegeven met gele borden.
Hinder
Het verkeer dient rekening te houden met een langere reistijd. De werkzaamheden vangen aan na de avondspits en zijn voor de ochtendspits afgerond.
Weersomstandigheden
De weersomstandigheden hebben invloed op de werkzaamheden. Als gevolg hiervan kunnen de werkzaamheden worden uitgesteld.
Reist u regelmatig in de regio Utrecht?
Rijkswaterstaat wil u graag informeren over de wegwerkzaamheden, de hinder op de weg en de reisalternatieven op uw route. De ReisWijzer is ontwikkeld om hierbij te helpen. Door u aan te melden voor ReisWijzer krijgt u snel volledige informatie over de voortgang van werkzaamheden die voor u van belang zijn. U kunt zich aanmelden voor de ReisWijzer via www.rijkswaterstaat.nl/reiswijzer.
Meer informatie
Rijkswaterstaat werkt aan de verbreding en de vernieuwing van de A2. De capaciteit wordt vergroot waardoor de doorstroming verbetert. Tijdens de werkzaamheden doet Rijkswaterstaat er alles aan om de hinder en de overlast zo beperkt mogelijk te houden en het verkeer zo goed mogelijk te laten doorstromen.
Meer informatie over de A2 is te vinden op www.rijkswaterstaat.nl/A2 of via de gratis informatielijn van Rijkswaterstaat 0800 – 8002 (ma t/m zo 06.00 – 22.30 uur). Ook op andere plaatsen in de regio Utrecht wordt vanaf najaar 2010 gewerkt. Houd rekening met een langere reistijd en ga goed voorbereid op weg. Wilt u meer weten over de werkzaamheden in de regio, kijk dan op www.vananaarbeter.nl.
