Rijkswaterstaat presenteert jaarverslag 2008 – ook digitaal
26-05-2009 | Corporate Dienst | persbericht
Het jaarverslag 2008 is klaar. In een fraai vormgegeven boek leest u wat Rijkswaterstaat in 2008 heeft gedaan om Nederland droog, schoon, veilig en bereikbaar te houden. En voor het eerst is er ook een digitaal jaarverslag.
Nieuwe werkwijze
Naast verantwoordingsinformatie geeft dit jaarverslag ook een kijkje in de nieuwe werkwijze van Rijkswaterstaat. Rijkswaterstaat heeft met het Ondernemingsplan 2004-2008 de omslag gemaakt naar een publieksgerichte netwerkmanager. Dit heeft ertoe geleid dat Rijkswaterstaat anno 2008 efficiënter, slagvaardiger en publieksgerichter is geworden.
Digitaal jaarverslag
Met de digitale versie van het jaarverslag wordt het voor u als lezer nog eenvoudiger om díe informatie te vinden die u belangrijk of interessant vindt. Compleet met video en slimme zoekfunctie. U kunt het jaarverslag ook downloaden als pdf-bestand.
Papieren versie bestellen
Om een papieren versie van het jaarverslag te bestellen, belt u 088 – 797 11 02.
